اولین سایت معرفی صنایع چوب و مبلمان شهر ملایر

سایت ملایر مبل  با دامنه های مختلفی از جمله malayerMobl.com و دامنه مخفف شده آن یعنی mamobl.com و همچنین چند دامنه مشابه دیگر شروع به کار کرده است. این سایت قصد دارد با اختصاص یک زیر دامنه مجزا به هر تولید کننده مصنوعات متنوع چوبی ملایر که گستره وسیعی را از مبل های استیل و راحتی گرفته تا میزغذاخوری، میز تلوزیون، تخت، بوفه، عسلی و ... را شامل می شوند، مکانی مناسب را برای معرفی  آسان محصولات توسط تولید کنندگان و جستجوی آسان محصولات توسط خریدادران را به وجود آورد.
ضرب المثلی  زیبایی که در بالای سایت نوشته شده (با بالا رفتن آب دریا در اثر مد همه قایق ها با هم به بالا خواهند رفت) به  این حقیقت اشاره دارد که رشد صنایع مبل ملایر مختص یک تولید کننده یا زیرمجموعه محدودی از آن نخواهد بود بلکه این رشد به سود تمامی تولید کنندگان و کل شهر و روستاهای ملایر خواهد بود.
دسترسی آسان و بی واسطه به محصولات چوبی تولید شده در شهر ملایر  هم برای تولید کنندگان مفید است و هم برای خریداران. امیدواریم با همکاری همشهریان فهیم با این سایت توانسته باشیم گام موثری را در جهت پیشرفت شهر عزیزمان، اشتغال زایی بیشتر جوانان هنرمند ملایری و معرفی این بازار بزرگ به هموطنانمان داشته باشیم.